Bilety


POSZUKIWANE BILETY
(poniżej  również spis BILETÓW NA WYMIANE)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

-1993-07-28 Kolejka 2 
Górnik Zabrze 4-2 GKS Katowice 
- 1993-07-31 Kolejka 3 
GKS Katowice 1-0 Zagłębie Lubin 
- 1993-08-04 Kolejka 4 
Hutnik Kraków 3-1 GKS Katowice

- 1993-08-14 Kolejka 6
Lech Poznań 1-1 GKS Katowice 
- 1993-08-18 Kolejka 7 
GKS Katowice 1-1 Widzew Łódź 
- 1993-08-21 Kolejka 8 
Stal Mielec 1-2 GKS Katowice 

-1993-08-28 Kolejka 10 
Ruch Chorzów 0-1 GKS Katowice 
- 1993-09-11 Kolejka 11 
GKS Katowice 1-1 Pogoń Szczecin 
- 1993-09-25 Kolejka 12 
GKS Katowice 1-0 Wisła Kraków 
- 1993-10-02 Kolejka 13 
Stal Stalowa Wola 0-1 GKS Katowice 
- 1993-10-16 Kolejka 14 
GKS Katowice 3-0 Zawisza Bydgoszcz 
- 1993-10-30 Kolejka 15 
Warta Poznań 0-2 GKS Katowice

- 1993-11-20 Kolejka 17 
Sokół Pniewy 2-2 GKS Katowice 
- 1994-03-12 Kolejka 18 
Polonia Warszawa 1-1 GKS Katowice 
- 1994-03-19 Kolejka 19 
GKS Katowice 1-1 Górnik Zabrze 
- 1994-03-26 Kolejka 20 
Zagłębie Lubin 1-2 GKS Katowice

- 1994-04-09 Kolejka 22 
Siarka Tarnobrzeg 1-1 GKS Katowice

- 1994-04-23 Kolejka 24  
Widzew Łódź 0-0 GKS Katowice 

- 1994-04-30 Kolejka 26 
Legia Warszawa 0-0 GKS Katowice 

- 1994-05-14 Kolejka 28  
Pogoń Szczecin 1-1 GKS Katowice

-1994-06-01 Kolejka 31 
Zawisza Bydgoszcz 0-3 GKS Katowice 

-1994-06-11 Kolejka 33  
Łódzki KS 1-2 GKS Katowice


1994/1995

 

-Kolejka 2 6-7 sierpnia
Raków Częstochowa - GKS Katowice 1:1
- Kolejka 3 13-14 sierpnia
GKS Katowice - Zagłębie Lubin 3:1
- Kolejka 4 20-21 sierpnia
Widzew Łódź - GKS Katowice 0:0
- Kolejka 5 27-28 sierpnia
GKS Katowice - Legia Warszawa 3:1
- Kolejka 6 10-11 września
Warta Poznań - GKS Katowice 0:4

-Kolejka 8 24-25 września
Olimpia Poznań - GKS Katowice 1:1
- Kolejka 9 1-2 października
GKS Katowice - Hutnik Kraków 1:0
- Kolejka 10 5 października
GKS Katowice - Stal Mielec 1:1

- Kolejka 13 29-30 października
Pogoń Szczecin - GKS Katowice 1:0
- Kolejka 14 5-6 listopada
GKS Katowice - Górnik Zabrze
- Kolejka 15 9 listopada
Lech Poznań - GKS Katowice 2:0
- Kolejka 16 19-20 listopada
GKS Katowice - Petrochemia Płock 2:0

-Kolejka 20 18-19 marca
Zagłębie Lubin - GKS Katowice 1:1

- Kolejka 26 29-30 kwietnia
Hutnik Kraków - GKS Katowice 1:2

- Kolejka 30 20-21 maja
GKS Katowice - Pogoń Szczecin 1:2

-Kolejka 32 31 maja
GKS Katowice - Lech Poznań 3:1

- Kolejka 34 14 czerwca
GKS Katowice - Stal Stalowa Wola 3:0


 

1995/1996
- Kolejka 1 29-30 lipca
GKS Katowice - Hutnik Kraków 1:2
- Kolejka 2 5-6 sierpnia
Pogoń Szczecin - GKS Katowice 1:0
- Kolejka 3 19-20 sierpnia
Łódzki KS - GKS Katowice 1:1
- Kolejka 4 26-27 sierpnia
GKS Katowice - Raków Częstochowa 1:0
- Kolejka 5 30 sierpnia
Lechia / Olimpia Gdańsk - GKS Katowice 0:3 (wo)
- Kolejka 6 - 9-10 września 
GKS Katowice 2-1 Amica Wronki 
-Kolejka 10 - 30 września-1 października 
Siarka Tarnobrzeg 0-0 GKS Katowice
- Kolejka 11 - 4 października 
GKS Katowice 0-0 Śląsk Wrocław

- Kolejka 13 - 21-22 października 
Legia Warszawa 1-0 GKS Katowice

- Kolejka 15 - 4-5 listopada 
Lech Poznań 4-1 GKS Katowice

- Kolejka 20 - 30-31 marca 
GKS Katowice 1-2 Łódzki KS
- Kolejka 21 - 3 kwietnia 
Hutnik Kraków 0-0 GKS Katowice

- Kolejka 25 - 24 kwietnia 
GKS Katowice 2-0 Stomil Olsztyn

- Kolejka 28 - 11-12 maja 
Śląsk Wrocław 2-2 GKS Katowice

- Kolejka 31 - 22 maja 
Stal Mielec 0-1 GKS Katowice

- Kolejka 33 - 5 czerwca 
Zagłębie Lubin 1-0 GKS Katowice

 

1996/1997
-Kolejka 6 17-18 sierpnia
Hutnik Kraków - GKS Katowice 2:3
-Kolejka 14 26-27 października
Widzew Łódź - GKS Katowice 4:0

-Kolejka 17 23-24 listopada
Legia Warszawa - GKS Katowice 2:1
- Kolejka 18 30 listopada
Raków Częstochowa - GKS Katowice 1:1

-Kolejka 20 8-9 marca
Łódzki KS - GKS Katowice 1:1

- Kolejka 28 7 maja
Wisła Kraków - GKS Katowice 1:3
- Kolejka 29 10-11 maja
GKS Katowice - Sokół Tychy 3:0 (wo)

- Kolejka 31 17-18 maja
Śląsk Wrocław - GKS Katowice 0:2

 

1997/1998

- Kolejka 2 16-17 sierpnia
Odra Wodzisław Śląski - GKS Katowice 3:1

- Kolejka 6 3 września
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - GKS Katowice 0:0

-Kolejka 13 29 października
Łódzki KS - GKS Katowice 0:0
- Kolejka 15 8-9 listopada
Lech Poznań - GKS Katowice 0:1

- Kolejka 20 21-22 marca
Raków Częstochowa - GKS Katowice 0:1

- Kolejka 22 4-5 kwietnia
Polonia Warszawa - GKS Katowice 1:0
- Kolejka 23 8 kwietnia 
GKS Katowice - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3:1

 

1998/1999

- 1998-08-22 Kolejka 5  
GKS Katowice  0-2  Widzew Łódź

- 1998-09-09 Kolejka 7  
GKS Bełchatów  1-2  GKS Katowice

- 1998-09-23 Kolejka 4  
Amica Wronki  4-0  GKS Katowice

- 1998-11-15 Kolejka 15  
Zagłębie Lubin  4-0  GKS Katowice

-1999-04-23 Kolejka 23  
Wisła Kraków  4-1  GKS Katowice

- 1999-05-08 Kolejka 25  
Łódzki KS  3-2  GKS Katowice

- 1999-05-26 Kolejka 29  
Polonia Warszawa  2-0  GKS Katowice


1999/2000

- Kolejka 2 24 lipca
Stal Stalowa Wola - GKS Katowice 0:0

- Kolejka 7 21 sierpnia
Polar Wrocław - GKS Katowice 2:1

- Kolejka 9 28 sierpnia
Siarka Tarnobrzeg - GKS Katowice 0:0
- Kolejka 10 1 września
GKS Katowice - Korona Kielce 3:0
- Kolejka 11 4 września
Ceramika Opoczno - GKS Katowice 1:2

- Kolejka 15 25 września
Lechia Gdańsk - GKS Katowice 1:0

- Kolejka 21 30 października
KP Konin - GKS Katowice 0:0

- Kolejka 26 15 marca
Odra Szczecin - GKS Katowice 0:1

- Kolejka 33 15 kwietnia
Korona Kielce - GKS Katowice 0:2


2000/2001

- Kolejka 11 22.10.2000, 14:00
Zagłębie Lubin - GKS Katowice 1:0
- Kolejka 13 05.11.2000, 13:00
Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - GKS Katowice 1:0

- Kolejka 15 18.11.2000, 15:30
Górnik Zabrze - GKS Katowice 0:0
- Kolejka 18 01.04.2001, 14:30
Polonia Warszawa - GKS Katowice 1:1


2001/2002

- 2001-08-11 Kolejka 4  
GKS Katowice 1-0 Zagłębie Lubin

- 2001-10-14 Kolejka 11  
Zagłębie Lubin 2-2 GKS Katowice 
- 2001-10-20 Kolejka 12  
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 GKS Katowice

- 2002-04-13 Kolejka 24  
Pogoń Szczecin 0-1 GKS Katowice

 

2002/2003

- 2002-08-24 Kolejka 4 
GKS Katowice 4-0 Szczakowianka Jaworzno

- 2002-09-14 Kolejka 6  
GKS Katowice 1-0 Zagłębie Lubin

- 2003-05-21 Kolejka 27  
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-3 GKS Katowice


2004/2005


- Kolejka 15 - 19-20 marca
GKS Katowice - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1:3

- Kolejka 23 - 21-22 maja 
Cracovia - GKS Katowice 2:0

- Kolejka 26 - 12 czerwca 
GKS Katowice - Górnik Zabrze 1:0


2005/2006

-2005-10-07 Kolejka 12  
KS Częstochowa 0-2 GKS Katowice

- 2005-10-22 Kolejka 14  
Rozbark Bytom 0-3 (wo) GKS Katowice

- 2005-11-05 Kolejka 16  
Szombierki Bytom 1-2 GKS Katowice

- 2006-05-13 Kolejka 28  
GKS Tychy '71 0-3 (wo) GKS Katowice 
- 2006-05-17 Kolejka 22  
MK Górnik Katowice 0-3 (wo) GKS Katowice

- 2006-05-24 Kolejka 30  
Sparta Lubliniec 0-3 (wo) GKS Katowice

- 2006-06-03 Kolejka 32  
Slavia Ruda Śląska 0-3 (wo) GKS Katowice


2006/2007

- 2006-11-04 Kolejka 15 
Lechia Zielona Góra 1-2 GKS Katowice 
- 2006-11-08 Kolejka16  
Zagłębie II Lubin 0-1 GKS Katowice

-2007-03-31 Kolejka 19 
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-3 (wo) GKS Katowice 
- 2007-04-07 Kolejka 20 
GKS Katowice 0-0 Gawin Królewska Wola

-2007-05-26 Kolejka 27  
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-2 GKS Katowice

-2007-06-09 Kolejka 29 
Chrobry Głogów 0-2 GKS Katowice


2007/2008

-2007-10-07 Kolejka 14 
Lechia Gdańsk 2-0 GKS Katowice

-2008-03-22 Kolejka 22  
Stal Stalowa Wola 1-0 GKS Katowice

-2008-04-05 Kolejka 24  
Tur Turek 1-1 GKS Katowice

-2008-04-20 Kolejka 26  
Wisła Płock 2-1 GKS Katowice

-2008-04-30 Kolejka 28  
Polonia Warszawa 3-1 GKS Katowice

-2008-05-14 Kolejka 30  
Motor Lublin 0-2 GKS Katowice

-2008-05-24 Kolejka 34  
Pelikan Łowicz 2-0 GKS Katowice


2008/2009

-2008-08-24 Kolejka 6  
Warta Poznań 3-3 GKS Katowice

-2008-09-03 Kolejka 8  
Korona Kielce 2-1 GKS Katowice

-2008-09-27 Kolejka 12  
GKP Gorzów Wielkopolski 2-0 GKS Katowice

-2008-10-08 Kolejka 14 
Widzew Łódź 1-0 GKS Katowice

-2008-10-18 Kolejka 16  
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 GKS Katowice

-2008-11-08 Kolejka 18  
GKS Katowice 1-4 Tur Turek 
- 2008-11-15 Kolejka 19  
GKS Katowice 2-2 Kmita Zabierzów 
- 2009-03-15 Kolejka 20  
Znicz Pruszków 1-1 GKS Katowice 
- 2009-03-21 Kolejka 21  
GKS Katowice 1-1 Wisła Płock

-2009-04-04 Kolejka 23  
GKS Katowice 1-0 Warta Poznań

-2009-04-22 Kolejka 26  
Zagłębie Lubin 1-0 GKS Katowice

-2009-05-02 Kolejka 28  
Dolcan Ząbki 0-1 GKS Katowice


2009 / 2010

-Kolejka 5 29-30 sierpnia
Stal Stalowa Wola - GKS Katowice 1:2

-Kolejka 7 5-6 września
Warta Poznań - GKS Katowice 3:3

-Kolejka 14 10-11 października
Podbeskidzie Bielsko Biała - GKS Katowice 1:3

-Kolejka 19 11 listopada
Znicz Pruszków - GKS Katowice 0:2
- Kolejka 20 6-7 marca
GKS Katowice - Górnik Zabrze 0:0

-Kolejka 22 20-21 marca
GKS Katowice - Stal Stalowa Wola 1:1

-Kolejka 24 3 kwietnia
GKS Katowice - Warta Poznań 2:0
- Kolejka 26 12 maja
GKS Katowice - Widzew Łódź 0:3
w pierwotnym terminie (16 kwietnia, 18:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
- Kolejka 27 24-25 kwietnia
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - GKS Katowice 1:1
- Kolejka 28 1-2 maja
GKS Katowice - Wisła Płock 0:0
- Kolejka 29 8-9 maja
GKS Katowice - Motor Lublin 2:0
- Kolejka 30 15-16 maja
GKP Gorzów Wielkopolski - GKS Katowice 2:0

 

2010 / 2011

2010-08-13 Kolejka 3  
GKS Katowice 1-1 Warta Poznań

-2010-10-23 Kolejka 13  
GKS Katowice 2-3 Sandecja Nowy Sącz 
- 2010-10-31 Kolejka 14  
GKS Katowice 1-3 Łódzki KS 
- 2010-11-06 Kolejka 15 
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 GKS Katowice

-2010-11-18 Kolejka 17 
Pogoń Szczecin 3-4 GKS Katowice

-2011-04-02 Kolejka 22  
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 GKS Katowice 
- 2011-04-10 Kolejka 23  
GKS Katowice 1-0 MKS Kluczbork

-2011-05-01 Kolejka 26  
Kolejarz Stróże 1-1 GKS Katowice

-2011-05-20 Kolejka 30  
Sandecja Nowy Sącz 1-1 GKS Katowice 
- 2011-05-24 Kolejka 31  
Łódzki KS 3-0 GKS Katowice

-2011-06-04 Kolejka 33  
Flota Świnoujście 3-1 GKS Katowice


2011 / 2012

- Kolejka 3 (6-7 sierpnia 2011)
Olimpia Grudziądz - GKS Katowice 1:1

- Kolejka 13 (8-9 października 2011)
Polonia Bytom - GKS Katowice 4:2

- Kolejka 15 (15-16 października 2011)
Warta Poznań - GKS Katowice 2:2
- Kolejka 16 (22-23 października 2011)
GKS Katowice - Piast Gliwice 3:2

- Kolejka 22 (24 marca 2012)
Flota Świnoujście - GKS Katowice 0:0 

- Kolejka 24 (7 kwietnia 2012)
Kolejarz Stróże - GKS Katowice 0:0

- Kolejka 29 (5-6 maja)
Arka Gdynia - GKS Katowice 1:1

- Kolejka 33 (20 maja)
Piast Gliwice - GKS Katowice 3:0
- Kolejka 34 (27 maja)
Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice 0:0


2012 / 2013

-2012-09-08 Kolejka 6  
Zawisza Bydgoszcz 2-0 GKS Katowice

-2012-09-19 Kolejka 8  
Flota Świnoujście 3-1 GKS Katowice

-2012-09-29 Kolejka 10  
Sandecja Nowy Sącz 0-2 GKS Katowice

-2012-10-27 Kolejka 14 
Arka Gdynia 1-2 GKS Katowice

-2013-03-10 Kolejka 18 
Łódzki KS 0-1 GKS Katowice 
- 2013-03-17 Kolejka 19  
Warta Poznań 0-2 GKS Katowice

-2013-03-30 Kolejka 21  
GKS Katowice 1-0 Bogdanka Łęczna

- 2013-04-14 Kolejka 23 
GKS Katowice 1-0 Zawisza Bydgoszcz 
- 2013-04-21 Kolejka 24  
Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1-0 GKS Katowice 
- 2013-04-24 Kolejka 25  
GKS Katowice 2-0 Flota Świnoujście 
- 2013-04-28 Kolejka 26  
Polonia Bytom 1-1 GKS Katowice 
- 2013-05-01 Kolejka 22  
Kolejarz Stróże 2-2 GKS Katowice 
- 2013-05-04 Kolejka 27  
GKS Katowice 0-0 Sandecja Nowy Sącz 
- 2013-05-08 Kolejka 28  
GKS Tychy 1-1 GKS Katowice 
- 2013-05-11 Kolejka 29  
Miedź Legnica 0-2 GKS Katowice 
- 2013-05-18 Kolejka 30  
Okocimski KS Brzesko 1-4 GKS Katowice 
- 2013-05-25 Kolejka 31  
GKS Katowice 1-2 Arka Gdynia

- 2013-06-01 Kolejka 33  
Stomil Olsztyn 0-0 GKS Katowice 
- 2013-06-08 Kolejka 34  
GKS Katowice - Dolcan Ząbki

 

2013 / 2014

- Kolejka 1 28.07.2013, 12:30
Flota Świnoujście - GKS Katowice 1:0

- Kolejka 3 11.08.2013, 12:15
Okocimski Brzesko - GKS Katowice 1:1
- Kolejka 4 21.08.2013, 18:00
GKS Bełchatów - GKS Katowice 5:0
- Kolejka 5 24.08.2013, 16:00
GKS Katowice - Miedź Legnica 1:0
- Kolejka 6 31.08.2013, 16:00
Górnik Łęczna - GKS Katowice 3:0
- Kolejka 7 18.09.2013, 17:00
GKS Katowice - Arka Gdynia 2:0
- Kolejka 8 14.09.2013, 18:00
GKS Katowice - Energetyk ROW Rybnik 2:1
- Kolejka 9 22.09.2013, 17:00
GKS Katowice - Dolcan Ząbki 3:1
- Kolejka 10 29.09.2013, 16:00
Kolejarz Stróże - GKS Katowice 0:0

- Kolejka 12 12.10.2013, 15:00
Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 1:1
- Kolejka 13 20.10.2013, 16:15
GKS Katowice - Olimpia Grudziądz 4:0
- Kolejka 14 27.10.2013, 11:30
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - GKS Katowice - 1:3
- Kolejka 15 02.11.2013, 17:30
GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:1
- Kolejka 16 10.11. 2013, 12:30
GKS Tychy - GKS Katowice - 3:1

- Kolejka 19 07.03.2014, 19:45
Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice 1:0

- Kolejka 21 23.03.2014, 12:30
GKS Katowice - GKS Bełchatów 2:2
- Kolejka 22 29.03.2014, 17:30
Miedź Legnica - GKS Katowice 3:0

-Kolejka 26 23.04.2014, 16:00
Dolcan Ząbki - GKS Katowice 0:0
- Kolejka 27 26.04.2014, 18:00
GKS Katowice - Kolejarz Stróże 2:2
- Kolejka 28 04.05.2014, 12:30
Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 2:2
- Kolejka 29 10.05.2014, 19:00
GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice 2:1

-Kolejka 31 21.05.2014, 19:00
GKS Katowice - Termalica Bruk-Bet NIeciecza
- Kolejka 32 25.05.2014, 14:00
Stomil Olsztyn - GKS Katowice 3:1
- Kolejka 33 31.05.2014, 16:45
GKS Katowice - GKS Tychy 3:3
- Kolejka 34 07.06.2014, 16:45
Wisła Płock - GKS Katowice 1:1

 

I LIGA 2014/2015

 

Kolejka 4

Flota – GKS Katowice

Kolejka 6

Wisła Płock – GKS Katowice

Kolejka 8

Bytovia Bytów – GKS Katowice

Kolejka 10

Zagłębie Lubin – GKS Katowice

Kolejka 11

GKS Katowice – Chrobry Głogów

Kolejka 12

Olimpia Grudziądz – GKS Katowice

Kolejka 15

Sandecja Nowy Sącz – GKS Katowice

Kolejka 18

Widzew Łódź – GKS Katowice

Kolejka 19

GKS Katowice – Miedź Legnica

Kolejka 20

Termalica BB Nieciecza – GKS Katowice

Kolejka 21

GKS Katowice – Flota Świnoujście – bez udziału publiczności

Kolejka 22

Choniczanka Chojnice – GKS Katowice

Kolejka 23

GKS Katowice – Wisła Płock – bez udziału publiczności

Kolejka 24

Wigry Suwałki – GKS Katowice

Kolejka26

Pogoń Siedlce – GKS Katowice

Kolejka 27

GKS Katowice – Zagłębie Lubin

Kolejka 28

Chrobry Głogów – GKS Katowice

Kolejka 29

GKS Katowice – Olimpia Grudziądz

Kolejka 30

Stomil Olsztyn – GKS Katowice (w Ostródzie)

Kolejka31

Dolcan Ząbki – GKS Katowice

Kolejka 32

GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 33

GKS Tychy – GKS Katowice (w Jaworznie)

Kolejka 34

GKS Katowice – Arka Gdynia

 I liga - 2015-2016

Kolejka 1 - 1 sierpnia, 19:00 (2260)
GKS Katowice - Wigry Suwałki  2:0
Kolejka 2 - 8 sierpnia, 18:00 (6700)
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 0:1
Kolejka 3 - 15 sierpnia, 18:00 (4532)
Arka Gdynia - GKS Katowice 1:0
Kolejka 4 - 22 sierpnia, 19:00 (1650)
GKS Katowice - MKS Kluczbork 5:1
Kolejka 5 - 27 sierpnia, 18:00 (230)
Pogoń Siedlce - GKS Katowice 2:0
W pruszkowie
Kolejka 6 - 30 sierpnia, 18:00 (1800)
GKS Katowice - Miedź Legnica 1:0
Kolejka 7 - 5 września, 15:00 (1621)
GKS Bełchatów - GKS Katowice 1:2 
Kolejka 8 - 
11 września, 18:00 (1650)
GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz 2:4
Kolejka 9 - 
19 września, 18:00 (831)
Olimpia Grudziądz - GKS Katowice 1:0
Kolejka 10 - 25 września, 18:00 (1800)
GKS Katowice - Rozwój Katowice 2:2
Kolejka 11 - 
3 października, 18:00 (790)
Bytovia Bytów - GKS Katowice 0:3
Kolejka 12 - 
10 października, 18:00
GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:2 Bez udziału publiczności
Kolejka 13 - 
17 października, 18:00 (1200)
Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 2:0
Kolejka 14 - 
25 października, 12:45
GKS Katowice - Dolcan Ząbki 2:0
Bez udziału publiczności
Kolejka 15 - 
30 października, 20:30 (1727)
Chrobry Głogów - GKS Katowice 0:0
Kolejka 16 - 
7 listopada, 17:00
GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz 1:0 bez publiczności
Kolejka 17 - 
13 listopada, 18:30 (600)
Wisła Płock - GKS Katowice 2:0
Kolejka 18 - 21 listopada, 16:00 (715)
Wigry Suwałki - GKS Katowice 0:1

Kolejka 19 - 29 listopada, 12:45 (3700)
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:1
Kolejka 20 - 
6 marca, 12:45 (3800)
GKS Katowice - Arka Gdynia 0:2
Kolejka 21 - 
12 marca, 18:00 (1980)
MKS Kluczbork - GKS Katowice 1:2
Kolejka 22 - 
19 marca, 17:00 (2000)
GKS Katowice - Pogoń Siedlce 1:0
Kolejka 23 - 
25 marca, 18:00 (1944)
Miedź Legnica - GKS Katowice 1:1
Kolejka 24 - 
3 kwietnia, 12:45 (3000)
GKS Katowice - GKS Bełchatów 1:0
Kolejka 25 - 
9 kwietnia, 16:00 (1476)
Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice 4:0

Arkadiusz Aleksander 56 (k), 63 (k), 66, 90
Kolejka 26 - 
16 kwietnia, 18:00 (1815)
GKS Katowice - Olimpia Grudziądz 0:2

Kolejka 28 - 
29 kwietnia, 19:00 (1300)
GKS Katowice - Bytovia Bytów 2:0
Kolejka 29 - 
7 maja, 15:30 (2530)
Stomil Olsztyn - GKS Katowice 0:0
Kolejka 30 - 
11 maja, 19:00 (1200)
GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice 2:2
Kolejka 31 - 

Dolcan Ząbki - GKS Katowice 0:3 (wo)
Kolejka 32 - 21-22 maja
 21 maja, 17:00 (1350)
GKS Katowice - Chrobry Głogów 0:0
Kolejka 33 - 28-29 maja
 29 maja, 15:00

Zawisza Bydgoszcz - GKS Katowice
Kolejka 34 - 
5 czerwca, 15:00 (2800)
GKS Katowice - Wisła Płock 2:1

TerminarGKS Katowice w seoznie 2016/17:
30/31.07.2016 GKS Katowice – Wigry Suwałki
6/7.08.2016 Chrobry Głogów – GKS Katowice
13/14.08.2016 GKS Katowice – Chojniczanka Chojnice
20/21.08.2016 Stomil Olsztyn – GKS Katowice
24.08.2016 GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec
27/28.08.2016 GKS Katowice – Znicz Pruszków
3/4.09.2016 Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice
10/11.09.2016 GKS Katowice – Wisła Puławy
17/18.09.2016 Miedź Legnica – GKS Katowice
24/25.09.2016 GKS Katowice – Stal Mielec
1/2.10.2016 GKS Tychy – GKS Katowice
8/9.10.2016 GKS Katowice – Pogoń Siedlce
15/16.10.2016 Sandecja Nowy Sącz – GKS Katowice
22/23.10.2016 GKS Katowice – Górnik Zabrze
29/30.10.2016 MKS Kluczbork – GKS Katowice
5/6.11.2016 GKS Katowice – Olimpia Grudziądz
12/13.11.2016 Bytovia Bytów – GKS Katowice
19/20.11.2016 Wigry Suwałki – GKS Katowice
26/27.11.2016 GKS Katowice – Chrobry Głogów
4/5.03.2017 Chojniczanka Chojnice – GKS Katowice
11/12.03.2017 GKS Katowice – Stomil Olsztyn
18/19.03.2017 Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice
25/26.03.2017 Znicz Pruszków – GKS Katowice
1/2.04.2017 GKS Katowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
8/9.04.2017 Wisła Puławy – GKS Katowice
15.04.2017 GKS Katowice – Miedź Legnica
22/23.04.2017 Stal Mielec – GKS Katowice
29/30.04.2017 GKS Katowice – GKS Tychy
6/7.05.2017 Pogoń Siedlce – GKS Katowice
13/14.05.2017 GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz
17.05.2017 Górnik Zabrze – GKS Katowice
20/21.05.2017 GKS Katowice – MKS Kluczbork
27/28.05.2017 Olimpia Grudziądz – GKS Katowice
3/4.06.2017 GKS Katowice – Bytovia Bytów




I LIGA 2017 - 2018

Kolejka 1 29 lipca, 19:00 (2250)

GKS Katowice - Pogon Siedlce 1:2

Kolejka 2 
5 sierpnia,
Miedz Legnica - GKS Katowice 1:1

 

Kolejka 3 11 sierpnia, 20:45 (1750)
GKS Katowice - Puszcza Niepolomice 1:2

Kolejka 4 19 sierpnia, 17:00 (3311)
Raków Czéstochowa – GKS Katowice 1:3

Kolejka 5 23 sierpnia, 20:45 (1850)
GKS Katowice – Chojniczanka Chojnice 1:0

Kolejka 6 27 sierpnia, 14:45 (3330)
GKS Katowice – Odra Opole 1:1

Kolejka 7 13 września, 18:00 (2400)
Zaglébie Sosnowiec – GKS Katowice 3:0

w pierwotnym terminie (3 września, 18:00) odwołany z powodu powołań zawodników obydwu zespołów do reprezentacji narodowych

Kolejka 8 9 września, 18:00 (2190)
GKS Katowice – Wigry Suwalki 0:1

Kolejka 9 17 września, 12:30 (2978)
Stal Mielec – GKS Katowice 3:2

Kolejka 10 22 września, 20:45 (1330)
GKS Katowice – Chrobry Glogów 2:2

Kolejka 11 30 września, 18:00 (1390)
Bytovia Bytów – GKS Katowice 1:2

Kolejka 12 18 października, 18:00
GKS Katowice – Stomil Olsztyn 3:1
w pierwotnym terminie (7 października, 18:00) odwołany


Kolejka 13 
14 października, 17:45
Podbeskidzie Bielsko Biala - GKS Katowice 1:2

Kolejka 14 22 października, 17:45 (7100)
GKS Katowice - Ruch Chorzów 1:2



Kolejka 15 28 października, 17:45 (4787)
GKS Tychy - GKS Katowice 1:0


Kolejka 16 4 listopada, 18:00 (1150)
GKS Katowice - Olimpia Grudziadz 2:0

Kolejka 17 12 listopada, 12:00 (1446)
Górnik Leczna - GKS Katowice 1:3

Kolejka 18 Pogon Siedlce - GKS Katowice 1:1
Kolejka 19  GKS Katowice - Miedz Legnica

Kolejka 20 3-4.03 Puszcza Niepołomice – GKS Katowice
Kolejka  22 17-18.03 Chojniczanka Chojnice – GKS Katowice
Kolejka  23 24-25.03 Odra Opole – GKS Katowice
Kolejka  25 7-8.04 Wigry Suwałki – GKS Katowice
Kolejka  27 21-22.04 Chrobry Głogów – GKS Katowice
Kolejka  30 9.05 GKS Katowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka  31 12-13.05 Ruch Chorzów – GKS Katowice


I liga 2018 – 2019

1. kolejka (21.07) GKS Katowice – Podbeskidzie
2. kolejka (28.07) ŁKS Łódź – GKS Katowice

4. kolejka (11.08) Sandecja Nowy Sącz – GKS Katowice
5. kolejka (18.08) GKS Katowice – Wigry Suwałki
6. kolejka (22.08, środa) Raków Częstochowa – GKS Katowice
7. kolejka (25.08) GKS Katowice – GKS Jastrzębie
8. kolejka (1.09) Chojniczanka Chojnice – GKS Katowice
9. kolejka (8.09, alternatywny: 19.09, środa) GKS Katowice – Odra Opole
10. kolejka (15.09) Chrobry Głogów – GKS Katowice
11. kolejka (22.09) GKS Katowice – Puszcza Niepołomice
12. kolejka (29.09) GKS Katowice – Termalica Bruk-Bet Nieciecza
13. kolejka (6.10) Stomil Olsztyn – GKS Katowice
14. kolejka (13.10) GKS Katowice – Garbarnia Kraków
15. kolejka (20.10, alternatywny: 24.10, środa) Stal Mielec – GKS Katowice
16. kolejka (27.10) GKS Katowice – Warta Poznań
17. kolejka (3.11) Bytovia Bytów – GKS Katowice
18. kolejka (10.11) Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice
19. kolejka (17.11, alternatywny: 28.09, środa) GKS Katowice – ŁKS Łódź
20. kolejka (24.11) GKS Tychy – GKS Katowice
21. kolejka (1.12) GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz
22. kolejka (2.03) Wigry Suwałki – GKS Katowice
23. kolejka (9.03) GKS Katowice – Raków Częstochowa
24. kolejka (16.03) GKS Jastrzębie – GKS Katowice
25. kolejka (23.03, alternatywny: 3.04, środa) GKS Katowice – Chojniczanka Chojnice
26. kolejka (30.03) Odra Opole – GKS Katowice
27. kolejka (6.04) GKS Katowice – Chrobry Głogów
28. kolejka (13.04) Puszcza Niepołomice – GKS Katowice
29. kolejka (20.04) Termalica Bruk-Bet Nieciecza – GKS Katowice
30. kolejka (24.04, środa) GKS Katowice – Stomil Olsztyn
31. kolejka (27.04) Garbarnia Kraków – GKS Katowice
32. kolejka (4.05) GKS Katowice – Stal Mielec
33. kolejka (11.05) Warta Poznań – GKS Katowice
34. kolejka (18.05) GKS Katowice – Bytovia Bytów
 

PUCHAR LIGI

29 sierpnia, 17:00 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-1 GKS Katowice


PUCHAR POLSKI

- Puchar Polski 1982 – 1983

Urania Ruda Śląska - GKS Katowice 3-1 po dogr.

- Puchar Polski 1983 – 1984
21 września 1983 Odra Wodzisław - GKS Katowice 0-3

20 października 1983 Górnik Knurów - GKS Katowice 2-1

- Puchar Polski 1984 – 1985

5 września 1984 Chemik Police – GKS Katowice 0-1

21 listopada 1984 Broń Radom – GKS Katowice 0-1

2 – 3 marca i 13 marca 1985 Igloopol Dębica – GKS Katowice 2-2 0-2

3 kwietnia i 13 czerwca 1985 GKS Katowice – Bałtyk Gdynia 1-0 2-1

26 czerwca 1985 Widzew Łódź – GKS Katowice 0-0, k. 3-1

- Puchar Polski 1985 – 1986

24 września 1985 AKS Górnik Niwka Sosnowiec – GKS Katowice 1-3

9 października 1985 GKS Katowice – Lech Poznań 1-0

30 października i 20 listopada 1985 Legia Warszawa – GKS Katowice 1-3 3-2

30 listopada i 4 grudnia 1985 Pogoń Szczecin – GKS Katowice 2-1 1-3

- Puchar Polski 1986 – 1987

24 września 1986 Odra Opole – GKS Katowice 0–2

30 listopada 1986 Odra Wodzisław – GKS Katowice 2–3

15 kwietnia i 6 maja 1987 GKS Katowice – Górnik Zabrze 1–0 2–1

3 i 17 czerwca 1987 GKS Katowice – ŁKS Łódź 5–1 3–3

24 czerwca 1987 Śląsk Wrocław – GKS Katowice 0–0, k. 4–3

- Puchar Polski 1987 – 1988 
7 października 1987 Zagłębie Sosnowiec — GKS Katowice 0—2

18 listopada 1987 Śląsk Wrocław — GKS Katowice 2—1, po dogr.

- Puchar Polski 1988 – 1989

31 sierpnia 1988 Piast Gliwice – GKS Katowice 1-2

14 września 1988 Hutnik Kraków – GKS Katowice 2-3

16 i 27 października 1988 GKS Katowice – Śląsk Wrocław 3-1 2-1

4 i 15 marca 1989 GKS Katowice – Legia Warszawa 1-0 0-2

- Puchar Polski 1989 – 1990

30 sierpnia 1989 Górnik Knurów - GKS Katowice 1-4

18 października 1989 GKS Katowice - ŁKS Łódź 3-0

8 i 22 listopada 1989 Widzew Łódź - GKS Katowice 0-0 0-2

9 i 13 czerwca 1990 GKS Katowice - Hutnik Kraków 2-0 1-1

17 czerwca 1990 Legia Warszawa - GKS Katowice 2-0

- Puchar Polski 1990– 1991

29 sierpnia 1990 Szombierki Bytom - GKS Katowice 1-2
24 listopada 1990 Korona Kielce - GKS Katowice 0-2

3 kwietnia i 8 maja 1991 Górnik Zabrze - GKS Katowice 1-0 0-2, po dogr.

15 maja i 5 czerwca 1991 GKS Katowice - Zawisza Bydgoszcz 3-1 1-0

23 czerwca 1991 GKS Katowice - Legia Warszawa 1-0

- Puchar Polski 1991 – 1992

4 września 1991 Zagłębie Wałbrzych - GKS Katowice 1-2

20 listopada 1991 GKS Katowice - Górnik Zabrze 0-0, k. 1-3

Puchar Polski 1992 – 1993

21 października 1992 Górnik Pszów – GKS Katowice0-2

10 – 11 listopada 1992 Wisła Kraków – GKS Katowice 0-1, po dogr.

10 i 23 – 24 marca 1993 GKS Katowice – ŁKS Łódź 1-0 0-0

7 i 23 kwietnia 1993 Legia Warszawa – GKS Katowice 0-1 0-0

23 czerwca 1993 GKS Katowice – Ruch II Chorzów 1-1, k. 5-4

-Puchar Polski 1993 – 1994

6 października LKS Jankowy – GKS Katowice 0-3

10 listopada Jagiellonia Białystok – GKS Katowice 0-3

30 marca i 11 maja Ruch Chorzów – GKS Katowice 0-3 (w.o.), 0-3

25 maja i 8 czerwca GKS Katowice – ŁKS Łódź 0-0 0-1

- Puchar Polski 1994 – 1995

15 listopada 1994 Naprzód Rydułtowy – GKS Katowice 1-3

30 listopada 1994 Ślęza Wrocław – GKS Katowice 1-3

5 kwietnia 1995 GKS KatowiceStal Mielec 1-0

3 maja1995 Lech Poznań– GKS Katowice1-1, k. 2-4

- Puchar Polski 1995 – 1996
25 października 1995 Arka Gdynia - GKS Katowice 3-1

- Puchar Polski 1996 – 1997 
29 września 1996 Raków II Częstochowa – GKS Katowice 0-4, po dogr.

14 maja 1997 GKS Katowice – Widzew Łódź 2-0

- Puchar Polski 1997 – 1998 
10 września 1997 Polonia/Szombierki
Bytom II
 - 
GKS Katowice 0-2

15 kwietnia 1998 Aluminium Konin - GKS Katowice 1-0

- Puchar Polski 1998 – 1999 14 października 1998 Cracovia – GKS Katowice2-3

- Puchar Polski 2000 – 2001

9 września 2000 LKS Jankowy - GKS Katowice 1:0

- Puchar Polski 2001 – 2002

10 października 2001 Górnik Zabrze - GKS Katowice 4-1

- Puchar Polski 2002 – 2003

11września2002 Zagłębie Lubin 4-1 

GKS Katowice

 

- Puchar Polski 2005 – 2006

- Puchar Polski 2007 – 2008

- Puchar Polski 2008 – 2009
27sierpnia 2008 Pogoń Oleśnica – GKS Katowice 1:3

- Puchar Polski 2009– 2010

25-26 sierpnia Polonia Słubice – GKS Katowice 3:1

- Puchar Polski 2012 – 2013
sierpniaFogo Luboń - GKS Katowice 4:2

-Puchar Polski 2013 – 2014
24 lipca Wigry Suwałki - GKS Katowice 0:2
16-17 sierpnia GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko Biała 2:1

 

======================================
======================================


 NA WYMIANE:

1992/1993

K3 Szombierki Bytom (w)

1993/1994

K9 – Legia Warszawa

K14 – Zawisza Bydgoszcz

K19 – Górnik Zabrze

K34 – Miliarder Pniewy

 

1995/1996

K8 – Górnik Zabrze

K12 – Widzew Lódz

K20 – LKS Lódz

K23 – Olimpia Poznan

K30 – Legia Warszawa

K32 – Lech Poznań

K34 – Sokól Tychy – 2szt

 

1996/1997

K1 – Raków Częstochowa

K7 – Polonia Warszawa

K8 – Ruch Chorzów (w)

K9 – Odra Wodzislaw – 2szt

K12 – GKS Sokól Tychy (w) – 2szt

K13 – Śląsk Wrocław

K16 – Amica Wronki – 2szt

K21 – Stomil Olsztyn – 2szt

K23 – Hutnik Kraków

K25 – Ruch Chorzów – 2szt

K27 – Lech Poznań

K30 – Widzew Lódź – 3szt

 K34 – Legia Warszawa

 

1997/1998

K2 – Odra Wodzislaw (w)

K5 – Polonia Warszawa

K7 – Pogon Szczecin

K19 – Odra Wodzisław

K21 – Ruch Chorzów

K25 – Stomil Olsztyn

K27 – Amica Wronki

 

1998/1998

K3 – Ruch Radzionków

K8 – Wisła Kraków

K17 – Lech Poznań

K27 – Pogoń Szczecin

 

 

2001/2002

K4 – Zaglebie Lubin

K23 – Ruch Chorzów (w)

 

2002/2003

K1 - Wisla Plock (w)

K10 – Górnik Zabrze

K20 – Ruch Chorzów

K22 – Groclin Grodzisk Wlkp

K25 – Górnik Zabrze (w)

K26 – Wisla Kraków

K28 – Odra Wodzislaw

 

2003/2004

K18 – Grónik Łęczna

K26 – Legia Warszawa

 

2004/2005

 

K3 – Wisła Kraków

K5 – Górnik Łęczna

K9 – Zaglebie Lubin (w)

K10 – Cracovia

K11 – Odra Wodzisław (w)

K19 - Wisla Plock (w)

 

2005/2006

 

Karnet – jesien 2005/2006

K2 – Zieloni Żarki (w)

K6 – ŁTS Łabędy (w)

K10 – Śląsk Świętochłowice

K19 – Zieloni Żarki

K27 – Śląsk Świętochłowice (w)

K33 – Szombierki Bytom

Baraze o III lige – BKS Bielsko Biala – 2szt

 

2006/2007

K6 – Raków Czestochowa

K13 – Szczakowianka Jaworzno (w)

K24 – Polonia Slubice

 

2007/2008

K7 – Tur Turek

K10 – GKS Jastrzebie (w)

K17 – Pelikan Łowicz

K31 – Lechia Gdansk

 

2008/2009

K3 – Znicz Pruszków

K5 – Odra Opole – 3szt

K7 - Motor Lublin  2szt

K9 – Zagłębie Lubin

K13 – Górnik Łeczna

K31 – Widzew Łódź

K33 – Podbeskidzie Bielsko Biała  2szt.

K34 - GKS Jastrzebie (w)

 

2009/2010

K1 – Pogon Szczecin (w)

K3 – Górnik Zabrze (w) – 2szt

K9 - Widzew Lódz (w)

K21 - Górnik Leczna (w)

K23 - LKS Lodz (w)

K25 - Dolcan Zabki (w)

2010/2011

K2 – Piast Gliwice (w)

K10 – Górnkik Polkowice (w) – 2szt

K12 - Odra Wodzislaw (w)

K24 - GKS Gorzów WLKP (w)

2011/2012

Prezentacja zespolu 2011/2012

K1 - Termalica BB Nieciecza – 2szt

K5 - Flota Swinoujscie – 2szt

K9 – KS Polkowice

K12 – Arka Gdynia

K17 – Sandecja Nowy Sacz

K21 - Ruch Radzionków

K27 – Zawisza Bydgoszcz (w) – 3szt

K32 - Warta Poznan – 3szt

K33 – Piast Gliwice (w)

 

2012/2013

K1 - Lks Lódz

K9 - Polonia Bytom

K11 - GKS Tychy

K13 – Okocimski Brzesko – 2szt

K20 – Cracovia (w) – 2 szt

 

2013/2014

K11 Puszcza Niepołomice

K13 Olimpia Grudziądz

K18 – Flota Swinoujscie – 2szt

K20 – Okocimski Brzesko – 5szt

K21 – GKS Bełchatów

K23 – Górnik Leczna

 

2014/2015

K1 – Widzew Łódź

K3 Termalica BB Nieciecza

K5 Chojniczanka Chojnice

K13 Stomil Olsztyn

K17 – Arka Gdynia (w)

K25 – Bytovia Bytów 2 szt

 

2016/2017

K28 – GKS Tychy (kupbilet) 2szt

K – Górnik Zabrze +voucher wyjazdowy (w)

 

2017/2018

K1 – Pogon Siedlce (kupbilet)

K2 – Puszcza Niepolomice (kupbilet)

K24 - Zagłebie Sosnowiec 2x bilet + 10x voucher

K28 - Bytovia Bytów (kupbilet)

K32 - GKS Tychy 4x bilet

K34 - Górnik Łęczna - voucher

 

2018/2019

K3 – GKS Katowice – GKS Tychy

 

 

Puchar Ligi/Puchar Polski

24.04.1993 GKS Katowice – Legia Warszawa

13.11.1996 GKS Katowice – Zagłębie Lubin – 2szt

16.04.1997 GKS Katowice – Hetman Zamość

14.05.1997 GKS Katowice – Widzew Łódź

29.06.1997 Final PP, Stadion LKS Lódz – GKS Katowice – Legia Warszawa

12.11.1997 GKS Katowice – Petrochemia Plock

13.10.1999 GKS Katowice – LKS Lódz (2szt.)

26.07.2000 GKS Katowice – Orlen Plock P. Ligi

06.09.2000 GKS Katowice – Legia Warszawa P. Ligi

01.10.2001 GKS Katowice – Groclin Grodzisk – P. Ligi

18.05.2002 Wisła Kraków – GKS Katowice  ½ P. Ligi

2003/2004 Lech Poznań - GKS Katowice 
 ½ P. Ligi

22.09.2004 GKS Katowice – Skalnik Gracze

06.10.2004 Górnik Zabrze – GKS Katowice – 2szt

27.11.2004 GKS Katowice – Górnik Zabrze – 2szt

23.09.2008 GKS Katowice – Górnik Zabrze – 2szt

25.08.2010 Ruch Zdzieszowice – GKS Katowice  1/32 P.P.

16.10.2013 GKS Katowice – Zawisza Bydgoszcz 1/8

13.08.2014 GKS Katowice – Chrobry Glogów

 

EUROPEJSKIE PUCHARY

29.09.1993 Ir PEZP – GKS – Benfica

13.09.1994 PUEFA – GKS – Aris Thesaloniki (zielony, fioletowy)

18 X 1994 PUEFA - GKS - Girondins de Bordeaux (niebieski)

10.08.1995 PUEFA – GKS – Ararat Yerevan

 

INNE

GKS II Katowie – Sarmacja Będzin 26-10-02

GKS Katowice – Banik Ostrava 02-09-06

Górnik Zabrze – GKS Katowice 28-07-07

Górnik Zabrze

Wiosna 2005 GZ - Cracovia

GZ – Ruch Chorzów 21.02.2016 – 2szt

Legia Warszawa - GZ  2013/2014

GZ – Wisla Kraków 30.05.2013 Zaproszenie

Wisła – GZ 20-11-11

Ujpest Budapest – GZ 26-03-11

Polonia Warszawa – GZ 27-02-11

Widzew Łódź – GZ 27-11-10

Zagłebie Sosnowiec – GZ 23-09-09  1/16 PP

GZ – Podbeskidzie BB 30.08.2009

GZ – Groclin 16.05.2008

Lechia Gdańsk

 

Zaglebie 2000/II

Zaglebie  - Raków 03.11.2013

Jagiellonia – 5pln

 

Spodek 21.01.1995 – turniej halowy

Spodek 17.01.1998 – turniej halowy

Silesian Footbal Cup, Ostrava, 17.01.2004

02.09.2006 GKS Katowice – Banik Ostava – mecz towarzyski

REPREZENTACJE

PL – Mołdawia 10.11.1996

PL – Włochy 02.04.1997

PL – Anglia 30.05.1997 U21

PL – Anglia 31.05.1997

PL – Norwegia 01.09.2001

PL – Kolumbia 30-05-06

PL – Austria 03.09.2005

PL – Irlandia Pn 05.09.2015

PL – Białoruś 07.10.2017

Czechy – Portugalia 21.06.2012

 

Piłkarze vs Hokeiśći 10-02-06

Borussia Dortmund – Borussia Monchengladbach 12-12-08

 

Przybysze z Masters – Spodek 24.11.1994 - tenis

Eurobasket Woman, Spodek,  19-06-11  - koszykówka

MKS Dabrowa Gównicza – PGE Turów Zgorzelec 30.11.2014

IX memoriał HJ Wagnera, Spodek, 26-28-11 – siatkówka

 

Mistrzostwa Swiata w Hokeju na Lodzie gr B Katowice 12-21.04.1997

- 12.04.1997

- 15.04.1997

- 16.04.1997

- 20.04.1997

- 21.04.1997

KS ROW Rybnik - Zuzel

 

Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
Kontakt
 
delaserna@op.pl
 
moj button do pobrania:
stronki
 
 
tekst_alternatywny


 

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=